• Anasayfa
  • Hakkimizda
  • Ürünler
  • Çevre
  • Su Objeleri Hakkinda
  • Bayii Destek
  •  Olanaklar
  • Haberler
  • Iletisim

 

Çevreci yaklaşım

Su Altı Peyzajı (Aquascape)’nın vizyonu, sürekliliği sağlamak için sirkülasyonun, filtrasyonun, bitki, balık , kaya ve çakılların en doğal dengelerine dayanan suyun özelliklerine uyan bir ekosistem yaklaşımına odaklanmaktadır. Doğal bir değişim olan Su Altı Peyzajı çevreye ve sorumlu su kullanımına olan taahhüdünü geçekleştirmeye çalışmaktadır.

Su, gezegenimizin en muhteşem kaynağıdır ve Su Altı Peyzajı kendini doğal, sorumlu ve yaratıcı peyzaj çözümleri sunmaya adamıştır. 2008 yılında tamamen çevreye karşı duyarlı bir çalışma stratejisine odaklandık. Ekosistem göleti fikrimize ek olarak, Su Altı Peyzajı bahçesinde su bulunan yaşam şeklinin tedavi edici faydalarını savunur ve son araştırmalar bu durumu doğrular ve güçlendirir.

Kasım 2007’de yayınlanan Sustainable Sites Initiative ön raporu ‘doğal ortamların insan sağlığı ve zindeliğini artırmada önemli bir rol oynadığını’ doğrulamıştır. Rapor  ayrıca, doğal unsurların kullanılmış olmasının müşterinin dikkatini çektiğini, gayri menkulün değerini artırdığını, ve diğer faydalarının yanında müşterilerin dikkatlerini cezp ettiğini belirtir. (Standartlar ve Esaslar : Ön Rapor Kasım 1, 2007. www.sustainablesites.org)

Sustainable Sites Initiative’in 2008 Kılavuz ve Performans Göstergeleri Raporunda sıralanan göstergeler ‘bir yerleşim alanının ekolojik hizmetler açısından sürdürülebilirliğini geliştirmek ya da  korumak için tasarlanması- sağlıklı ekosistemlerin insanların ve diğer canlıların yararına olanak ve hizmetler sağlaması fikridir’.

Belli başlı kuruluşlar Su Altı Peyzaj ekosistemi fikrini benimsemektedir. Su Altı Peyzajı şimdi bir çok yerde sağanak sularının kontrol edilmesi ve sulak alanların yenilenmesi için ekolojik çözümler üretmektedir ve yeni ürün geliştirme girişimleriyle çevresel konumunu daha da genişletmeye hazırdır.

Yeni ürün geliştirme, Su Altı Peyzajı’nın çevresel ve iş stratejisinin öncelikli alanlarındandır. Çevresel odaklı, yeni ürünler şu anda geliştirilip test edilmektedir. Suyun akıllıca kullanımı amaçlanmaktadır öyle ki şirket ve tüketiciler kuraklık ve yağmur sularının akıp gitmesiyle ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabilirler.

  Haberler   
 
   
 
Ekosistem Göletleri
 
Maxi Web Tasarım