• Anasayfa
  • Hakkimizda
  • Ürünler
  • Çevre
  • Su Objeleri Hakkinda
  • Bayii Destek
  •  Olanaklar
  • Haberler
  • Iletisim
         
  Hakkımızda  
 


EkoSistem Göletleri Ltd. Amerikan Aquascape Inc. Firmasının Türkiye distribütörü olarak ticari hayatına başlamış ve çok kısa sürede sektördeki en doğru uygulamaları yaparak, tutkulu olduğu Su Bahçeleri Dünyasında fark yaratmış bir kuruluştur.

Kurucusu Kıvanç Şener “Bay Gölet” profesyonel yöneticilik kariyerini geride bırakarak Akvaryum hobisini işe çevirmeyi başarmış ve Ekosistem Göletleri uygulaması yapan “Amerikan Sertifikalı” uygulamacı olarak Amerikada aldığı eğitimle profesyonel uygulamalar ve dizaynlar yapmaktadır.

Doğa tutkusunu, Hafriyat ve Su Arıtma teknolojilerindeki iş tecrübesi ile birleştirerek uygulamalar yapan Ekosistem Göletleri firması  Türkiyede yeni bir yaşam tarzını müşterilerine sunmaktan büyük bir keyif almaktadır.

“Biz Doğayı evinize getiriyoruz”

EkoSistem Göletlerine neden sahip olmalıyım ?

Artık bir dere yada nehir kenarında oturup manzaranın tadını çıkarmak için kilometrelerce uzaktaki doğaya gitmenize gerek kalmayacak... EkoSistem Göletleri firması doğayı evinize getiriyor. Uygulama bittiğinde sanki yüzyıllardır yerli yerinde duruyormuş gibi doğal ve %100 yaşayan göletler kuruyor ve yaşatıyoruz. Hemde çok düşük işletme maliyetleriyle.

Su bahçeleri, yaşadığınız dış mekanları günün stresini atabileceğiniz, aile ve arkadaşlarınızla kaliteli, eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz yaşanası cennetlere dönüştürür. Nilüferlerin çiçek açtığı, Koi Balıklarının elinizden yemlendiği, kuşların ve kelebeklerin uğrak mekanı olan, 4 mevsimi doya doya yaşayabileceğiniz bir Cennetten bahsediyoruz.....
Hatta snorkelinizi takıp atlayın içine.... Amerikanın en büyük Gölet filtrasyon firması Aquascape’ le güvendesiniz !

Sivrisinek ve kurbağalarmı ?

Koi balıkları bu sorunu ortadan kaldırır.
Çünkü Koi Balıkları sivrisinek ve kurbağa larvaları ile beslenir.

Bahçenizin boyutu küçükmü ? Yada bahçeniz mi yok ??

Su objeleri çok geniş yada kısıtlı dış mekanlarınızda rahatlıkla uygulanabilir ve her bütçeye uygun yaratılabilmektedir. 4 metrekare’den 20 dönüm’e kadar.... Bahçeniz yoksa Teras yada Balkonunuzda bile ....

Suyun akışını oturduğunuz yerden uzaktan kumandayla ayarlayabilir, Bahçenizde Parti verdiğinizde daha fazla su akışı sağlayarak partinizde küçük bir show yapabilirsiniz. Bize hemen ulaşın, gelelim ve size en uygun bütçe ve boyutlarda alternatifleri bahçe resminiz üzerine 3 Boyutlu projelendirelim.

Şaşıracaksınız !!

Villa, Holding ve Sitelerde çeşitli ebatlarda iç mekan ve dış mekan Şelale, Gölet ve çevre düzenlemelerini en ince ayrıntısına kadar profesyonel kadro ve çözüm ortaklarımızla sunmaktayız.

Sizde diğer müşterilerimiz gibi hayatı dahada keyifli ve eğlenceli yaşayın.
Su bahçeleri bir yaşam tarzıdır. Sizde bizler gibi çok keyif alacaksınız !

 
     
 
 
Ekosistem Göletleri
 
Maxi Web Tasarım